Drobečková navigace

Úvod > Spolky a kluby > TJ

IV. třída mužů, skupina A

Tabulka k 18.9.2016

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. FK Slavonín B 7 6 0 1 29:15 17 2 1
2. Hraničné Petrovice 7 5 0 2 21:8 16 0 1
3. SK Grygov 6 5 0 1 13:7 14 2 1
4. TJ Tršice 6 5 0 1 16:13 14 1 0
5. Sokol Velký Újezd 7 5 0 2 16:13 14 1 0
6. Sokol Jívová 6 3 0 3 13:10 11 0 2
7. FC Drahlov B 6 4 0 2 14:17 10 2 0
8. SK Chválkovice B 6 2 0 4 16:9 8 0 2
9. FC KOLOS Jiříkov 6 3 0 3 11:15 8 1 0
10. Hvězda Město Libavá 7 2 0 5 16:19 7 0 1
11. Horní Loděnice 7 1 0 6 14:22 4 1 2
12. FK Huzová 7 1 0 6 13:18 3 1 1
13. TJ Dalov 6 0 0 6 5:31 0 0 0

 

 

A2A - Okresní přebor III. třídy - muži

TABULKA k 15.6.2015
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body PK (Prav)
 
1. Sokol Příkazy 26 17 3 6 63: 36 54   ( 15)
 
2. FK Přáslavice 26 17 3 6 76: 38 54   ( 15)
 
3. SFK Nedvězí 26 16 1 9 75: 47 49   ( 10)
 
4. Sokol Mladeč 26 15 1 10 68: 56 46   ( 7)
 
5. Sokol Bouzov 26 13 5 8 61: 46 44   ( 5)
 
6. SK Náměšť B 26 12 4 10 70: 55 40   ( 1)
 
7. TJ Těšetice 26 11 5 10 92: 60 38   ( -1)
 
8. Bohuňovice B 26 11 4 11 65: 66 37   ( -2)
 
9. FC Dolany B 26 10 6 10 68: 70 36   ( -3)
 
10. Sokol Drahanovice 26 11 3 12 67: 76 36   ( -3)
 
11. FK Hlubočky B 26 9 2 15 45: 67 29   (-10)
 
12. Sokol Slavonín B 26 7 4 15 52: 76 25   (-14)
 
13. 1.FC Olešnice 26 7 1 18 55: 96 22   (-17)
 
14. Hraničné Petrovice 26 4 2 20 38:106 14   (-25)

 

A3A - Okresní přebor IV. třídy, skupina A - muži

TABULKA k 14. 04. 2014
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body PK (Prav)
 
1. Sokol Babice B 16 11 0 5 58: 35 33   ( 9)
 
2. Sokol Jívová 15 10 2 3 38: 20 32   ( 11)
 
3. Hraničné Petrovice 15 10 1 4 38: 19 31   ( 10)
 
4. Mor. Beroun B 16 7 4 5 38: 26 25   ( 1)
 
5. TJ Mladějovice 16 6 6 4 22: 19 24   ( 0)
 
6. FC Jiříkov 16 7 2 7 34: 31 23   ( -1)
 
7. TJ Dalov 15 6 3 6 37: 34 21   ( -3)
 
8. Moravská Huzová 16 5 6 5 31: 42 21   ( -3)
 
9. Horní Město 15 6 2 7 39: 34 20   ( -4)
 
10. Sokol Hnojice 16 5 4 7 23: 26 19   ( -5)
 
11. Sportklub Štarnov 16 4 3 9 40: 60 15   ( -9)
 
12. FK Huzová 16 4 2 10 28: 44 14   (-10)
 
13. Horní Loděnice 16 3 1 12 18: 54 10   (-14)

 

TABULKA k 07. 04. 2014
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body PK (Prav)
 
1. Hraničné Petrovice 14 10 1 3 38: 18 31   ( 10)
 
2. Sokol Babice B 15 10 0 5 56: 34 30   ( 6)
 
3. Sokol Jívová 14 9 2 3 36: 19 29   ( 8)
 
4. TJ Mladějovice 15 6 6 3 22: 17 24   ( 0)
 
5. Mor. Beroun B 15 6 4 5 36: 26 22   ( 1)
 
6. Moravská Huzová 15 5 6 4 30: 39 21   ( -3)
 
7. Horní Město 15 6 2 7 39: 34 20   ( -4)
 
8. FC Jiříkov 15 6 2 7 29: 30 20   ( -1)
 
9. Sokol Hnojice 15 5 4 6 22: 24 19   ( -2)
 
10. TJ Dalov 14 5 3 6 34: 33 18   ( -3)
 
11. Sportklub Štarnov 15 4 3 8 39: 55 15   ( -9)
 
12. FK Huzová 15 4 2 9 27: 42 14   ( -7)
 
13. Horní Loděnice 15 2 1 12 17: 54 7   (-14)

  

TABULKA ke 4.11.2013
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body PK (Prav)
 
1. Sokol Jívová 12 9 2 1 35: 16 29   ( 11)
 
2. Hraničné Petrovice 12 8 1 3 33: 16 25   ( 7)
 
3. TJ Mladějovice 12 6 4 2 20: 14 22   ( 4)
 
4. Sokol Babice B 12 7 0 5 39: 29 21   ( 3)
 
5. Horní Město 12 6 0 6 34: 28 18   ( 0)
 
6. Mor. Beroun B 12 5 2 5 28: 21 17   ( -1)
 
7. TJ Dalov 12 5 2 5 30: 26 17   ( -1)
 
8. FC Jiříkov 12 5 2 5 25: 22 17   ( -1)
 
9. Sokol Hnojice 12 4 3 5 18: 19 15   ( -3)
 
10. Moravská Huzová 12 3 5 4 23: 35 14   ( -4)
 
11. FK Huzová 12 4 1 7 21: 29 13   ( -5)
 
12. Sportklub Štarnov 12 3 3 6 31: 46 12   ( -6)
 
13. Horní Loděnice 12 0 1 11 11: 47 1   (-17)

 

Rozpis fotbalových zápasů - JARO 2011

Hraničné Petrovice Dalov 03. 04. 15:00

:

Babice Hraničné Petrovice 10. 04. 15:00

:

Hraničné Petrovice Jiříkov 17. 04. 15:00

:

Hraničné Petrovice Dolany B 24. 04. 15:00

:

Tršice Hraničné Petrovice 01. 05. 16:30

:

Hraničné Petrovice Mladějovice 08. 05. 15:00

:

Horní Loděnice Hraničné Petrovice 14. 05. 16:30

:

Hraničné Petrovice Německá Huzová 22. 05. 15:00

:

Velký Újezd Hraničné Petrovice 29. 05. 16:30

:

Hraničné Petrovice Chválkovice B 05. 06. 15:00

:

Jívová Hraničné Petrovice 12. 06. 16:00

:

Rozpis fotbalových zápasů - PODZIM 2010

Hraničné Petrovice Babice B 15.08.2010 15:00

1:3

Jiříkov Hraničné Petrovice 21.08.2010 16:30

4:5

Dolany B Hraničné Petrovice 28.08.2010 16:30

1:1

Hraničné Petrovice Tršice 05.09.2010 15:00

4:2

Mladějovice Hraničné Petrovice 11.09.2010 16:00

5:3

Hraničné Petrovice Horní Loděnice 19.09.2010 15:00

:

Huzová Hraničné Petrovice 25.09.2010 15:30

0:2

Hraničné Petrovice Velký Újezd 03.10.2010 15:00

3:1

Chválkovice Hraničné Petrovice 10.10.2010 14:30

:

Hraničné Petrovice Jívová 17.10.2010 15:00

5:1

Dalov Hraničné Petrovice 24.10.2010 14:30

2:2

 

Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
 
1. Mladějovice 11 8 0 3 29: 23 24 ( 9)
 
2. Chválkovice B 11 6 3 2 32: 17 21 ( 3)
 
3. FC Dolany B 11 6 2 3 33: 20 20 ( 5)
 
4. Hraničné Petrovice 11 5 3 3 30: 23 18 ( 3)
 
5. TJ Tršice 11 5 3 3 19: 18 18 ( 3)
 
6. FC Jiříkov 11 5 2 4 34: 27 17 ( 2)
 
7. FC Jívová 11 4 4 3 26: 22 16 ( -2)
 
8. H. Loděnice 11 4 2 5 34: 36 14 ( -1)
 
9. FK Huzová 11 4 2 5 20: 22 14 ( -4)
 
10. Sokol Babice B 11 4 1 6 22: 31 13 ( -5)
 
11. TJ Dalov 11 2 1 8 19: 30 7 (-11)
 
12. Velký Újezd 11 1 1 9 14: 43 4 (-14)

9. ročník memoriálu Jana Maleckého
17.07.2010

9. ročník memoriálu Jana Maleckého

9. ročník memoriálu Jana Maleckého

9. ročník memoriálu Jana Maleckého

9. ročník memoriálu Jana Maleckého

9. ročník memoriálu Jana Maleckého

9. ročník memoriálu Jana Maleckého

9. ročník memoriálu Jana Maleckého

9. ročník memoriálu Jana Maleckého

9. ročník memoriálu Jana Maleckého

Konečné pořadí bylo:

TJ Hraničné Petrovice
TJ Horní Loděnice
TJ Velký Týnec
TJ Mladějovice

Novinkou letošního ročníku bylo vyhlášení nejlepšího brankaře a nejlepšího střelce turnaje:

nejlepší brankař - Jura ??? - TJ Mladějovice
nejlepší střelec - ??? Pšenička - TJ Hraničné Petrovice

9. ročník memoriálu Jana Maleckého

9. ročník memoriálu Jana Maleckého

9. ročník memoriálu Jana Maleckého

9. ročník memoriálu Jana Maleckého

 

foto z turnaje 29.06.2007

Rozpis fotbalových zápasů - JARO 2010

Štěpánov B Hraničné Petrovice 04.04.2010 13:30

0:3

Hraničné Petrovice Huzová 11.04.2010 14:00

2:0

Dolany B Hraničné Petrovice 17.04.2010 16:30

3:1

Babice B Hraničné Petrovice 24.04.2010 16:30

1:1

Hraničné Petrovice Dalov 02.05.2010 14:00

1:2

Mladějovice Hraničné Petrovice 08.05.2010 16:30

3:0

Hraničné Petrovice Horní Loděnice 16.05.2010 14:00

5:2

Paseka B Hraničné Petrovice 23.05.2010 16:30

6:3

Hraničné Petrovice Hnojice 30.05.2010 14:00

6:2

Jiříkov Hraničné Petrovice 05.06.2010 16:30

3:0

Hraničné Petrovice Bohuňovice B 13.06.2010 14:00  
 

Rozpis fotbalových zápasů - JARO 2009

Bizoni Horní Loděnice 05.04.2009 14:00

0:3

Babice B Bizoni 11.04.2009 16:00

2:1

Bizoni Dalov 19.04.2009 14:00  
Bizoni Hnojice 26.04.2009 14:00

  

VOLNO      

  

Bizoni Dolany B 10.05.2009 14:00

1:2

Huzová Bizoni 16.05.2009 16:30

2:0

Bizoni Libavá 24.05.2009 14:00

0:3

Jiříkov Bizoni 30.05.2009 16:30

1:4

 

Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
 
1. Libavá 16 11 2 3 41: 20 35 ( 11)
 
2. Babice B 16 10 0 6 27: 21 30 ( 6)
 
3. Dalov 16 9 2 5 35: 26 29 ( 5)
 
4. Dolany B 16 9 1 6 36: 32 28 ( 4)
 
5. Hor.Loděnice 16 8 1 7 34: 34 25 ( 1)
 
6. Huzová 16 7 3 6 30: 22 24 ( 0)
 
7. Hraničné Petrovice 16 7 2 7 26: 25 23 ( -1)
 
8. Hnojice 16 4 2 10 17: 33 14 (-10)
 
9. Jiříkov 16 0 1 15 16: 49 1 (-23)

 Rozpis fotbalových zápasů - PODZIM 2008

Hnojice Hraničné Petrovice 31.08.2008 16:30

2:0

volno   07.09.2008 volno

  

Dolany Hraničné Petrovice 14.09.2008 16:00

0:0

Hraničné Petrovice Huzová 21.09.2008 14:00

2:2

Libavá Hraničné Petrovice 27.09.2008 14:00

4:1

Hraničné Petrovice Jiříkov 05.10.2008 14:00

4:2

Horní Loděnice Hraničné Petrovice 11.10.2008 15:00

0:5

Hraničné Petrovice Babice 19.10.2008 14:00

1:0

Dalov Hraničné Petrovice 26.10.2008 14:30

0:1

 

TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
 
1. Libavá 8 6 0 2 26: 14 18 ( 3)
 
2. Hraničné Petrovice 8 5 2 1 16: 8 17 ( 8)
 
3. Huzová 8 5 1 2 14: 8 16 ( 4)
 
4. Babice B 8 5 0 3 12: 10 15 ( 3)
 
5. Dalov 8 4 2 2 20: 16 14 ( 2)
 
6. Hor.Loděnice 8 4 1 3 17: 20 13 ( -2)
 
7. Dolany B 8 2 1 5 13: 19 7 ( -5)
 
8. Hnojice 8 1 1 6 9: 18 4 ( -5)
 
9. Jiříkov 8 0 0 8 10: 24 0 (-12)

 

hřiště

hřiště

Rozpis fotbalových zápasů - JARO 2008

Hraničné Petrovice Jiříkov 20.04.2008 14:00

2:1

Libavá Hraničné Petrovice 26.04.2008 14:00

4:5

Hraničné Petrovice Babice B 04.05.2008 14:00

0:1

Huzová Hraničné Petrovice 10.05.2008 16:30

4:1

Hraničné Petrovice Mladějovice 18.05.2008 14:00

1:5

Hnojice Hraničné Petrovice 25.05.2008 16:30

0:2

Horní Loděnice Hraničné Petrovice 31.05.2008 16:30

2:0

Hraničné Petrovice Dalov 08.06.2008 14:00

0:3

 

 

22. 2. Petr

Zítra: Svatopluk

Zájemci o palivové dříví

Požadavky na palivové dříví k 30. 04. 2015.pdf

Mapový portál

Dotace od Olomouckého kraje

Dotace

KE KOŘENŮM - PETROVICKÁ ALEJ

dotace - ke kořenům.jpg

 


Dotace od Olomouckého kraje

Dotace - Evropská unie a Evropský sociální fond

Dotace
ESF[3].jpg

č. projektu CZ.1.04/2.1.00/03.00015

NOVÝ LETÁK-LZZ-obec cb2014.doc

Projekt financovaný z ESF VPP - 2015

 

Návštěvnost stránek

090015
hranicne_petrovice_bottom.png