Fulltextové vyhledávání

25. 9. Zlata

Zítra: Andrea
Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Akce v okolí

Akce v okolí


Výstava k 10. výročí galeriezet

Místo
Zámecké náměstí 775, 78353 Velká Bystřice
Datum konání
Typ

Letos slavíme 10 let od otevření galeriezet. Vystaven bude výběr z děl autorů, kteří se zde za tuto dobu svými díly představili. V 15 hod. proběhne vernisáž výstavy, od 16 hod. koncert Marka Batorskiho Jazz Trio a v 17:30 hod. koncert The Band Line & David John Lloyd.

Více

Buchty a loutky – divadlo, Science show, Swingstones

Místo
Sokolská 551, 77900 Olomouc
Datum konání

KULTURNÍ PROGRAM EDO 2020 KINO METROPOL A JAZZ TIBET CLUBSpolečná oslava Života a potřebnosti kultury pro šťastný život. Navzdory epidemiologické situaci si myslíme, že ochrana přírody a krajiny, kterou všichni společně obýváme je důležitější než kdykoliv před tím. Zdravá příroda a společnost je se zdravotními opatřeními řešením současné situace. Slavnost našeho pobývání na Zemi. Koncert EDO 2020 v kině Metropol Program Jazz Tibet Club: 9:30 Chemická science show poprvé.Science show plná efektních pokusů.Ve spolupráci s EDO pořádá Pevnost poznání Olomouc 10:00 Swingová tančírnaSwingstones. Hodinka oblíbeného tance, který sklízel největší slávu ve třicátých a čtyřicátých letech 20. století. Oproti tradičnímu jazzu má swing zpravidla houpavé frázování (shuffle), či prostě swingový rytmus podobný blues. Společné pohupování, předtančení a výuka všech zájemců. 11:00 Buchty a loutky: Zlatá husa – divadlo pro rodiče a dětiÓ ta zlatá husa, jak se leskne a jak je cenná, všechny si přivábí a přilepí.Jen nejmladší ze tří bratrů, kterého mají všichni za hloupého, ji raději vezme ukázat princezně, to proto, že se mu princezna líbí a chce ji rozesmát. A vlastně by si ji klidně i vzal za ženu. Jenže pan král je proti, a tak musí přijít na pomoc i jedna hodná obryně. Prostě chamtivost se nevyplácí, smutek je špatný rádce a i ten poslední a vysmívaný se nakonec může stát králem. Ale dál… dál už raději přijďte do divadla, ať stihnete šťastný konec. Pohádka s dřevěnými řezbovanými loutkami Roberta Smolíka. Podle krásné německé pohádky bratří Grimmů sepsaly Buchty a loutky. 11:45 Volá Tapír, třiďte papír.Vyhlášení cen pro školy za jejich celoroční snažení při předcházení vzniku a třídění odpadů v Olomouci. 13:30 Buchty a loutky: Kocour v botách – divadlo pro rodiče a děti.Kocour v botách: Nejstarší syn dostal mlýn, prostřední peníze a nejmladší, hm, na toho zbyl jen kocour. Cha chá, jen obyčejný kocour? Ale pozor, on tak docela obyčejný není, on totiž mluví! A dokáže taky ledacos vymyslet a zařídit, třeba princeznu nebo… Nevěříte? Tak se přijďte podívat! Volně na motivy knihy Charlese Perraulta. 14:45 Swingová tančírna v Jazz Tibetu.Swingstones. Půlhodinka oblíbeného tance navíc. 15:15 Chemická science show podruhé.Pevnost poznání Olomouc, 16:00 Žamboši Koncert

Více

Koncert EDO 2020

Místo
Olomouc
Datum konání
Typ

Připojte se ke společné oslavě života na Horním náměstí v Olomouci. Koncerty jubilejního 30. ročníku Ekologických dnů Olomouc rozhodně mají co nabídnout. Harmonogram vystoupení, na která se v průběhu dne můžete těšit: 9:30 AG Flek 11:00 Mirek Kemel & band 12:30 Hm… 14:00 Jananas 15:30 Květy 17:00 Lanugo 18:30 Iva Bittová a Čikori Nemůžete přijít? Sledujte koncert živě na YouTube. Koncert jsme přesunuli z Horního náměstí do kina Metropol! Zvuk František Petřík (Sound of Innovation) Koncerty podpořil Olomoucký kraj.

Více

Pošťácká pohádka

Místo
Zámecké náměstí 81, 78353 Velká Bystřice
Datum konání
Typ

Osvětová beseda Velká Bystřice si vás dovoluje pozvat na premiéru známé pohádky Karla Čapka.

Více

Počasí

Pátek Oblačno až zataženo s občasným deštěm 16/10 °C
Sobota Zataženo 12/8 °C
Neděle Zataženo 13/6 °C
Pondělí Oblačno až zataženo s občasným deštěm 12/8 °C