Fulltextové vyhledávání

15. 11. Leopold

Zítra: Otmar
Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Akce v okolí

Akce v okolí


Niklfest

Datum konání
Typ

LINE-UP ZATÍM VYPADÁ TAKHLE: BAUMUSTEPRÜFBESCHEINIGUNG (Val-Mez) HAVÁRNA (czech-moravian extrempunk) ITAI (hardcore Val-Mez) BALZAMINA (Punk Brno) MAREK HUHNEL (olomoucká legenda z Prahy) a ještě nějaká kapelka až dvě jsou v jednání....přijdte zavzpomínat na Jardu s Lukinem.....

Více

Status Quo Tribute

Datum konání
Typ

Projekt založený l.p. 2011 inspirovaný rhythmboogie s propracovanými kytarovými riffy, přímočarou rytmikou a podklady rock and rollového piana legendární skupiny z Britských ostrovů.Status Quo tribute band 2011 – projekt se kterým přišel kytarista a zpěvák Jarda Odložilík (Forum, Forum II, Expo aj.) se slovy „až budeme unavení, budeme hrát Status Quo a s tím vydržíme dokud se na nohou udržíme :-)“. Únava přišla po dvaceti letech hraní po tancovačkách a plesích kdy jednoho dne slovo dalo slovo a jdeme do toho. Z několika členů kapel Forum II. a Lumenbend se skládá parta a v říjnu 2011 zkoušíme tudíž zjišťujeme, že zase taková sranda to nebude, ale kdo se bojí... :-). Během další práce postupně přicházíme na nekutečné úžasně propracované kytarové party s jasnou rytmickou linkou, vokálem a baví nás to čím dál víc. Kapela se s výměnou některých členů stabilizuje, získává jistotu a v roce 2012 vyráží na podia. Tvorba Status Quo se k naší radosti po letech vrací v různých obměnách v disco aranžích či reklamních spotech, protože to dobré a kvalitní už bylo asi vymyšlené a proto nás těší, že v řadách fandů přibývají i ti z generace mladších. Těšíme se na Vás... A tentokráte s rozšířeným repertoárem o tyto skladby: Paper Plane, Something Bout You Baby I Like, Shine On a Rain.

Více

Anti 'Christ'mas Party

Datum konání
Typ

V sobotu 1.12. 2018 v olomouckém 15 Minut music club vypukne metalový večírek ANTI „CHRIST" MAS PARTY!!!! Můžete se těšit na crossover-metalové Abused & Neglected, našláplý metalcore-hardcore v podání Stay Down, úderný nu-metal s prvky groove metalu Tribe of Misery a deathmetalové drtiče Inception of Fall!

Více

Electro rEvolution 4

Datum konání
Typ

Večer mnoha žánrů elektronické hudby, od old-shool kousků až po hity současnosti. Můžete se těšit na párty se vzrůstajícím BPM s každou hodinou - počínaje žánrem house, přes breakbeat a zakončením na vlně drum'n'bass, která bude dále eskalovat. Na průlet historií elektronické (r)evoluce vás vytáhnou GECKON a HANYSS. Místní dvojka, která přes 10 let čeří lokální vody elektronické kultury.

Více

Mikulášský turnaj

Místo
8. května 67, 78353 Velká Bystřice
Datum konání
Typ

XII. ročník turnaje v miniházené žáků ročníků 2007 a mladších.

Více

Sv.Mikuláš a rozsvícení vánočního stromu

Místo
Zámecké náměstí, Velká Bystřice
Datum konání
Typ

Mikuláš přijede na Zámecké náměstí ve voze taženém koňmi za doprovodu andělů a s čertovskou družinou. Děti mohou posílat svá přání Ježíškovou poštou, která bude v informačním centru, dát si i s rodiči něco na zahřátí a nakonec rozsvítíme vánoční strom na náměstí. Akce cyklu Hanácký rok v Bystřici.

Více

Vánoční jarmark

Místo
Zámecké náměstí 83, 78353 Velká Bystřice
Datum konání

Vánoční atmosféru navodí adventní věnce, prodej vánočních ozdob, drobností a dekorací, voňavé vánoční pití pro velké i malé. Součástí jarmarku bude prodej vánočních hvězd ve prospěch Dětské onkologie FN Olomouc.Akce cyklu Hanácký rok v Bystřici.

Více

koncert NoLimit

Datum konání
Typ

koncert v legendárním olomouckém klubu

Více

Počasí

Čtvrtek Jasno 11/0 °C
Pátek Jasno 9/0 °C
Sobota Jasno 8/1 °C
Neděle Jasno 6/0 °C