Fulltextové vyhledávání

18. 9. Kryštof

Zítra: Zita
Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Aktuality > Šternberk - Venkovské trhy 4/2019

Šternberk - Venkovské trhy 4/2019Datum konání:
13.4.2019

brezen_nahled.jpg

VENKOVSKÉ TRHY ŠTERNBERK

Poprvé v tomto roce se na Hlavním náměstí ve Šternberku sejdeme v sobotu 13. dubna v krásném předvelikonočním období. K poslechu, ale třeba i k tanci nám zahraje Cimbal HellBand, jedná se o kapelu s tak trochu jiným pojetím cimbálové muziky a celé trhy budou v duchu Velikonoc.

Hlavně ale bude pro vás všechny nachystáno zboží od našich již tradičních prodejců, můžete se těšit na pečivo, uzeniny, sýry, nakoupit můžete ale také k vyzdobení Vašich příbytků různá velikonoční aranžmá, květiny. V nabídce bude ale také spousta dalšího zboží, které budeme postupně představovat na profilu Venkovských trhů Šternberk na facebooku.

Letošní první trhy proběhnou týden před oslavou Velikonoc, kdy tyto svátky vychází na jaro, a proto se jim také říká „svátky jara“. Lidé cítí při návratu jara „novou mízu“, a někdy dokonce i uprostřed našich měst cítíme jakoby nový dech života. Většině lidí se při slovu Velikonoce vybaví pomlázka, kraslice a nově nastupující jaro, proto se těšíme, že se zase po delší zimní odmlce setkáme u nás v krásném historickém centru města Šternberka. Jsme moc rádi, že můžeme být součástí oslav těchto svátků i my s našimi trhy.

JSTE VŠICHNI SRDEČNĚ ZVÁNI A TĚŠÍME SE NA VÁS!

 

https://www.facebook.com/VenkovskeTrhySternberk


Počasí

Středa Jasno 15/8 °C
Čtvrtek Zataženo 14/7 °C
Pátek Skoro jasno 15/6 °C
Sobota Jasno 15/5 °C