Fulltextové vyhledávání

18. 3. Eduard

Zítra: Josef
Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Akce v okolí

Akce v okolí


Pohárek SČDO

Místo
Zámecké náměstí 81, 78353 Velká Bystřice
Datum konání
Typ

Oblastní kolo soutěže monologů a dialogů amatérských divadelníků.

Více

Welicoruss /w Remedy Remains, WATM, Lady Kate - Šumperk

Datum konání
Typ

Přijďte si užít pořádný metalový nářez! Těšit se můžete na hlavní kapelu "Welicoruss", která představí symfonický black metal z nejchladnějších míst Sibiře. Dále zde zahrají místní metalcorové kapely "We Are The Motion" a "Remedy Remains". Vstup na místě: 250 Kč Harmonogram: 18:00 - open door 19:00 - 19:40 Remedy Remains 20:00 - 20:40 We Are The Motion 21:00 - 21:40 Lady Kate 22:00 - ... Welicoruss WELICORUSS (RU/Siberia) symphonic black metal Tuto kapelu asi není třeba představovat: původně ruská, ale jíž pár let působící v České Republice symphonic-metalová smečka WELICORUSS! Ačkoli kapela působí na metalové scéně poměrně dlouho, po přestěhování zakladatele Alexeje Boganova do Prahy, kapela nabrala nový dech. Během necelých dvou let kapela odehrála koncerty skoro po celé Evropě s takovými velikáný jako Equilibrium, Arkona, Varg, Nargaroth, Root atd. V roce 2015 jejich nové CD “Az Esm” získalo hodně vysoké hodnocení od mnoha hudebních kritiků z celého světa, a v prosinci téhož roku kapela vydává svůj oficiální videoklip k titulní skladbě “Az Esm. FB: https://www.facebook.com/welicoruss/ LIVE VIDEO: https://www.youtube.com/watch?v=LI9Hl13UJQc MUSIC: https://soundcloud.com/welicoruss/az-esm-album-preview-2015

Více

Jarní bazárek

Místo
8. května 429, 78353 Velká Bystřice
Datum konání

Sezónní dětské oblečení a obuv, těhotenské oblečení a potřeby, hračky, sportovní potřeby, aoutosedačky, kočárky, kola, odrážedla, potřeby a pomůcky pro miminka, nábytek a další.12.4.2019 od 14:00 do 18:00 hodin13.4.2019 od 8:00 do 12:00 hodin Zve rodinné centrum Bublinka.

Více

PROSTĚ PÁRTY VOL. III

Datum konání
Typ

Nazdar fando, jako tady asi není nic moc co dodávat. Doma je doma 3. ročník naší domácí párty určen a očekáváme plnej haus!!! Pozvání přijala legendární úderka NSOS a my se těšíme, jak překonáme minulý 2 ročníky. Aktuality o kapelách zde: https://bandzone.cz/kowallcompany https://bandzone.cz/nsosband

Více

Pletení tatarů

Místo
Zámecké náměstí 775, 78353 Velká Bystřice
Datum konání

Akce z cyklu Hanácký rok v Bystřici.Květnou nedělí začíná „svatý“ týden a do mrskutu zbývá jen pár dní. Připomeňte si s chlapy z Roviny, jak se plete správný tatar. Pokud budou správné proutky, možná půjde vyrobit i vrbová píšťalka.

Více

Republikové finále v házené

Místo
Na Letné 766, 78353 Velká Bystřice
Datum konání
Typ

Republikové finále v házené O pohár ministra školství.

Více

Vítání jara

Místo
Zámecké náměstí 83, 78353 Velká Bystřice
Datum konání

Akce z cyklu Hanácký rok v Bystřici.Velikonoce klepou na dveře. Přijďte se inspirovat, koupit si nebo vlastnoručně vyrobit jarní dekorace a podívat se na výstavku prací dětí z mateřské školy. Koná se v Zámecké školce.

Více

Sensey / Churaq Clique + Skinny Barber x Naume

Datum konání
Typ

Pražský raper Sensey vydal svoje první debutové ep Die Young & Beautiful , a k němu chystá par shows . Jako support můžete vidět pražské čuraky - Churaq Clique,další kdo vystoupí v patnácté je SKiNNY BARBER x NAUME z SCB a nebo Riad a Albánec616 (imigranti) .

Více

Počasí

Pondělí Oblačno 10/2 °C
Úterý Oblačno 8/2 °C
Středa Jasno 12/2 °C
Čtvrtek Polojasno 15/5 °C