Fulltextové vyhledávání

2. 7. Patricie

Zítra: Radomír
Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Akce v okolí

Akce v okolí


Výstava

Místo
Zámecké náměstí 775, 78353 Velká Bystřice
Datum konání
Typ

Zveme na výstavu do galeriezet.Jméno vystavujícího a podrobnosti sdělíme.Galerie otevřena denně, kromě pondělí.

Více

V Palírně U Zeleného stromu slaví!

Datum konání

Prostějovská Palírna U Zeleného stromu se v těchto dnech připravuje na oslavu 502. výročí svého založení a zahájení turistické sezóny, které se uskuteční 4. července. Při této příležitosti stočí symbolických 502 lahví Staré žitné myslivecké Single Barrel a pro návštěvníky spustí exkurzní trasu. V sobotu 4. července, se také veřejnosti otevřou brány prostorů Palírny U Zeleného stromu a nejstarší palírna v Evropě tak zahájí novou turistickou sezonu. Po celý prodloužený víkend se mohou návštěvníci, kteří se chtějí dozvědět zajímavosti z více než pětisetleté historie a výroby tradiční Staré žitné myslivecké, od 14. do 18. hodiny vydat na exkurzní trasu v nově rozšířených prostorech historické budovy závodu. Okruh trvá 60 minut, poslední prohlídka začíná v 17 hodin. V ceně vstupného 250 Kč jsou zahrnuty čtyři ochutnávky výrobků Palírny, včetně právě stočeného vzácného Single Barrelu. Ten bude možné ochutnat pouze během těchto výročních dnů. Návštěvníci dále dostanou poukaz na 50 Kč do podnikové prodejny Palírny U Zeleného stromu. Počet osob na prohlídku je omezen, místo je třeba předem rezervovat na e-mailové adrese pavel.hampl@palirna.cz nebo telefonicky na čísle 777 528 549.

Více

ARAKAIN OPEN AIR 2020 - Daskabát

Datum konání
Typ

Zveme vás na open air koncert kapely ARAKAIN, který se uskuteční v sobotu 4. července 2020 v Cowhousu na Daskabátě u Olomouce. Hosté: Jerem.I, G.O.C. a Jump Kapely od 17 hod., areál otevírá ve 14 hod. Vstupenky: Vstupné: 370,- v předprodeji, 450,- na místě. Předprodej v síti Ticketstream: https://www.ticketstream.cz/akce/arakain-open-air-hoste-jerem-i-g-o-c-a-jump-133605 www.jackcowhouse.cz/vstupenky/ Předprodej na prodejních místech – bez poplatku: V klubu Jack’s Cowhouse (na baru během konání akcí) – tel: 604 845 530 Restaurace u Matýska – Daskabát – tel: 777 655 322 Hospoda u Bystřičky – Bystrovany – tel: 739 905 564 Hospoda u Kaple – Grygov – tel: 607 739 388 Kulturní a informační centrum – Velká Bystřice tel: 734 236 502 Iva Šrámková – Mariánské Údolí – tel: 777 688 947 Možnost stanování a parkování na místě (domlouváme také rozvoz). Občerstvení ve stylovém areálu Jack Daniel’s. Afterparty v klubu… Adresa: Jack’s Cowhouse klub, Daskabát 190, 779 00 Daskabát (OL/CZ) Mapa: https://goo.gl/maps/XRdhyD6ACkL1ZZNU9 Autobus – Daskabát Dolní zast. – www.idos.cz

Více

Benefiční festival

Datum konání
Typ

Veškerý výtěžek z akce půjde na transparentní účet, zřízený Olomouckým krajem na podporu zaplavených obcí na Uničovsku.

Více

Drž hubu

Místo
Zámecké náměstí, Velká Bystřice
Datum konání
Typ

Kinoamfík uvádí francouzskou kriminální komedii Drž hubu! - Základní pravidlo při útěku z blázince! Ruby, zloděj individualista, je těsně po ukrytí lupu polapen, odsouzen a vsazen do vězení. Na neštěstí pro něho zrovna do cely ke Quentinovi, nejukecanějšímu vězni na světě. Ruby se musí za každou cenu dostat ven. Chce si vyzvednout svůj lup a hlavně být co nejdál od Quentina. Jenomže je to Quentin, kdo vymyslí plán útěku a tak si asi bude muset Ruby na Quentina zvyknout ... (text: csfd.cz) V hlavních rolích Jean Reno a GérardDepardieu. Vstupné dobrovolné,˜občerstvení zajištěno,˜při nepřízni počasí nepromítáme.

Více

Datum konání
Typ

Více

Počasí

Čtvrtek Polojasno až oblačno s dešťovými přeháňkami 26/19 °C
Pátek Zataženo 24/18 °C
Sobota Zataženo 27/14 °C
Neděle Polojasno až oblačno s dešťovými přeháňkami 25/16 °C